Nils Wikberg akvarell

Nils Wikberg akvarell
Nils Wikberg akvarell
Nils Wikberg akvarell
Nils Wikberg akvarell
Nils Wikberg akvarell
Nils Wikberg akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

NILS WIKBERG (1907-1971): Vy med granar och insjö, signerad samt daterad 1942, ca 25,5x20,5 cm

666236

2019-08-05