Karl-Erik Ekselius soffbord

Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, soffbord i shakermodell, 1960-tal, teak, för JOC, höjd 56,5, 140 x 60 cm

Brukslitage

666240

2019-08-05