Soffa och bord

Soffa och bord
Soffa och bord
Soffa och bord
Soffa och bord
Soffa och bord
Soffa och bord
Soffa och bord
Soffa och bord
Soffa och bord
Soffa och bord
Soffa och bord
Soffa och bord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA OCH BORD, trågsoffa i rokokostil med träskärningar, klädsel i gult tyg,1900-tal längd ca 193 cm sitthöjd ca 45 cm, bord i rokokostil med skuren dekor, diameter ca 80 cm höjd 63 cm

Brukslitage, klädsel på sofffan något sliten, borsskiva något blekt och smärre fläckar

666245

2019-08-05