Soffa och bord
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFA OCH BORD, trågsoffa i rokokostil med träskärningar, klädsel i gult tyg,1900-tal längd ca 193 cm sitthöjd ca 45 cm, bord i rokokostil med skuren dekor, diameter ca 80 cm höjd 63 cm
Brukslitage, klädsel på sofffan något sliten, borsskiva något blekt och smärre fläckar
666245
2019-08-05