Skrivskåp

Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, allmoge, 1800-talets början, tvådelat, furu med järn samt mässing beslag, underdelen med skrivklaff med bakomliggande fack,- och hyllinredning samt dörrpar med bakomliggande hyllplan, överdelen med dörrpar samt bakomliggande hyllplan, höjd ca 194 cm, 106x49 cm

Slitage, märken, repor, fläckar, renoverat, kompletterat, ställvis lagningar, ställvis senare beslag

666249

2019-08-05