Ishinkar

Ishinkar
Ishinkar
Ishinkar
Ishinkar
Ishinkar
Ishinkar
Ishinkar
Ishinkar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ISHINKAR (2) nysilver, Christofle, Frankrike, 1950-tal, samt för halvflaska champagne, den senare med insats i glas, höjd ca 14 cm

Smärre slitage

666260

2019-08-05