Soffgrupp 1960-tal

Soffgrupp 1960-tal
Soffgrupp 1960-tal
Soffgrupp 1960-tal
Soffgrupp 1960-tal
Soffgrupp 1960-tal
Soffgrupp 1960-tal
Soffgrupp 1960-tal
Soffgrupp 1960-tal
Soffgrupp 1960-tal
Soffgrupp 1960-tal
Soffgrupp 1960-tal
Soffgrupp 1960-tal
Soffgrupp 1960-tal
Soffgrupp 1960-tal
Soffgrupp 1960-tal
Soffgrupp 1960-tal
Soffgrupp 1960-tal
Soffgrupp 1960-tal

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFGRUPP, 1960-tal, 3 delar bestående av 2 dagbäddar alt. bäddsoffor, samt. soffbord, samtliga fanerade i teak, dagbäddarna med stoppade plymåer klädda i blå- och grönrutig textil, sitthöjd ca 42 cm, soffornas längd ca 195 cm, djup ca 84 cm, bordets höjd 71 cm, yttermått ca 83x83 cm

Bruksslitage

666262

2019-08-05