Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA och FÅTÖLJER, 3, dlr, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, rikligt skuren dekor, mått på soffa, bredd ca 140 cm, sitthöjd ca 45
Bruksslitage, fläckar på textil
666267
2019-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här