Soffa och fåtöjer

Soffa och fåtöjer
Soffa och fåtöjer
Soffa och fåtöjer
Soffa och fåtöjer
Soffa och fåtöjer
Soffa och fåtöjer
Soffa och fåtöjer
Soffa och fåtöjer
Soffa och fåtöjer
Soffa och fåtöjer
Soffa och fåtöjer
Soffa och fåtöjer
Soffa och fåtöjer
Soffa och fåtöjer

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA och FÅTÖLJER, 3, dlr, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, rikligt skuren dekor, mått på soffa, bredd ca 140 cm, sitthöjd ca 45

Bruksslitage, fläckar på textil

666267

2019-08-05