Channa Bankier litografier

Channa Bankier litografier
Channa Bankier litografier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHANNA BANKIER (född 1947): erotiska motiv, 4 st, samramade, signerade och daterade med olika årtal under 1970-talet, varje enskild ca 30x41 cm, ramens innermått ca 93x73 cm

666275

2019-08-05