Carl Gabriel Wadell oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL GABRIEL WADELL (1865-1909): Porträtt av Oscar II, signerad och daterad C G Wadell 1900, olja på duk, ca 82x62 cm

Färgbortfall, dukhål, oramad

666281

2019-08-05