Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Kvinnofigur, signerad Isaac Grünewald, tusch och akvarell, 1920-/30-tal, motivmått ca 18 x 12 cm
Gulnat papper, fläckar
666287
2019-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här