Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Blankt sund och natthamn" eller "Blankt sund, Ljusskär", signerad roland S, 289/360, färglitografi, bildmått ca 30x44 cm
666297
2019-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här