Roland Svensson Blankt sund

Roland Svensson Blankt sund
Roland Svensson Blankt sund

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Blankt sund och natthamn" eller "Blankt sund, Ljusskär", signerad roland S, 289/360, färglitografi, bildmått ca 30x44 cm

666297

2019-08-21