Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
LANTERNA, 1900-talets början, koppar, märkt "Great Grimsby Coal Salt and Tanning Company Limeted", höjd 50 cm, styrbordslanterna
Glas med nagg, brännare saknas, mindre bucklor
666304
2019-08-06