Lanterna koppar

Lanterna koppar
Lanterna koppar
Lanterna koppar
Lanterna koppar
Lanterna koppar
Lanterna koppar
Lanterna koppar
Lanterna koppar

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

LANTERNA, 1900-talets början, koppar, märkt "Great Grimsby Coal Salt and Tanning Company Limeted", höjd 50 cm, styrbordslanterna

Glas med nagg, brännare saknas, mindre bucklor

666304

2019-08-06