Fat tenn 1700-tal

Fat tenn 1700-tal
Fat tenn 1700-tal
Fat tenn 1700-tal
Fat tenn 1700-tal
Fat tenn 1700-tal
Fat tenn 1700-tal
Fat tenn 1700-tal
Fat tenn 1700-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, tenn, Hudiksvall,1809, mästare Gottlieb Friedrich Baumann, höjd ca 6, diameter 36 cm

Slitage, repor, smärre ojämnheter

666322

2019-08-05