Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
WILHELM WIK (1897-1987): geometrisk komposition, signerad Wilhelm Wik, numrerad 88/100, färgseriegrafi, bladmått ca 34,5x27 cm
Zustandsbeschreibung
666339
2019-08-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner