Vincent Cafiero karmstolar

Vincent Cafiero karmstolar
Vincent Cafiero karmstolar
Vincent Cafiero karmstolar
Vincent Cafiero karmstolar
Vincent Cafiero karmstolar
Vincent Cafiero karmstolar
Vincent Cafiero karmstolar
Vincent Cafiero karmstolar

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VINCENT CAFIERO, karmstolar, modell 180, 1 par, 1960-tal, för Knoll, benställning i borstat stål, klädsel i häftat skinn, sitthöjd ca

Slitage

666364

2019-08-05