Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

ORIENTMATTA, Hamadan-provinsen, sannolikt Kolyai, ca 316x216 cm

Lagning, bruksslitage

666365

2019-08-10