Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
800 SEK
ETAGERE, 1800-talets slut, valnöt och fanérat i valnöt, sargen med låda, 2 hyllplan, på mässing hjul, höjd ca 76, 47x36.5 cm
Slitage, märken, repor, fläckar
666367
2019-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här