Etagere

Etagere
Etagere
Etagere
Etagere
Etagere
Etagere
Etagere
Etagere

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

ETAGERE, 1800-talets slut, valnöt och fanérat i valnöt, sargen med låda, 2 hyllplan, på mässing hjul, höjd ca 76, 47x36.5 cm

Slitage, märken, repor, fläckar

666367

2019-08-06