Knut Janson oljemålning

Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KNUT JANSON (1882-1966): ´´Haga Trädgård´´, signerad Knut Jansson och daterad -46, olja på pannå, ca 15x22 cm

Smärre slitage

666369

2019-08-06