Böcker 1600-tal

Böcker 1600-tal
Böcker 1600-tal
Böcker 1600-tal
Böcker 1600-tal
Böcker 1600-tal
Böcker 1600-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Conferences ou instructions sur les epitres et evangiles", Paris, 1698, samt "Les Proverbes de Salomon", Paris, 1672, inbundna i skinn

Ytslitage, fläckar, ej genomgångna

666372

2019-08-05