Johan Fredrik Isberg akvarell

Johan Fredrik Isberg akvarell
Johan Fredrik Isberg akvarell
Johan Fredrik Isberg akvarell
Johan Fredrik Isberg akvarell
Johan Fredrik Isberg akvarell
Johan Fredrik Isberg akvarell

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Franska Wärdhuset a Djurgården´´, monogramsignerad ´´FI´´, akvarell, ca 10x15 cm

Ej examinerad ur ramen

666374

2019-08-06