Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
KURT LINDON (1910-1985): "Vid Smedsudden", signerad Lindon samt a tergo och daterad a tergo -51, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 24x42 cm
Pannå är något bukig
666377
2019-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här