Kurt Lindon oljemålning

Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

KURT LINDON (1910-1985): "Vid Smedsudden", signerad Lindon samt a tergo och daterad a tergo -51, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 24x42 cm

Pannå är något bukig

666377

2019-08-06