Gerda Wallander oljemålning

Gerda Wallander oljemålning
Gerda Wallander oljemålning
Gerda Wallander oljemålning
Gerda Wallander oljemålning
Gerda Wallander oljemålning
Gerda Wallander oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GERDA WALLANDER (1862-1926): Vy över Skånegatan, signerad Gerda Wallander, olja på duk, ca 55x65 cm

Tavlan är något löst i ramen, mindre ytsmuts vid kanten av ramen

666381

2019-08-06