Joan Miro utställningsaffisch

Joan Miro utställningsaffisch
Joan Miro utställningsaffisch

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOAN MIRO (Spanien, 1893-1983): Fondation Maeght, 1978, utställningsaffisch i färglitografiskt tryck, ej signerad, bladstorlek ca 76x54,5 cm

Ej examinerad ur ramen

666382

2019-08-06