Bolle Norge

Bolle Norge
Bolle Norge
Bolle Norge
Bolle Norge
Bolle Norge
Bolle Norge
Bolle Norge
Bolle Norge
Bolle Norge
Bolle Norge

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOLLE, Norge, bemålat trä med blommor samt text på norska som följer: Jeg er vakker og forgyldt helst naar jeg av öl er fyldt, diameter ca 26 cm

Slitage, färgfläckar

666391

2019-08-05