Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
NOTSTÄLL, 1900-talets första hälft, svartlackerad stomme och mässing, på hjultrissor, höjd ca 100, 44x29 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, ytskador, smärre repor, enstaka sneda hyllplan
666393
2019-08-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner