Notställ 1900-talets början

Notställ 1900-talets början
Notställ 1900-talets början
Notställ 1900-talets början
Notställ 1900-talets början

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

NOTSTÄLL, 1900-talets första hälft, svartlackerad stomme och mässing, på hjultrissor, höjd ca 100, 44x29 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, ytskador, smärre repor, enstaka sneda hyllplan

666393

2019-08-05