Karmstol Gemla

Karmstol Gemla
Karmstol Gemla
Karmstol Gemla
Karmstol Gemla
Karmstol Gemla
Karmstol Gemla
Karmstol Gemla
Karmstol Gemla
Karmstol Gemla
Karmstol Gemla
Karmstol Gemla
Karmstol Gemla
Karmstol Gemla
Karmstol Gemla

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

GEMLA, stol, omkring 1930-tal, rund sits, textilklädsel, böjträ i bonad bok, etikettmärkt, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage

666397

2019-08-05