Eva fåtöljer

Eva fåtöljer
Eva fåtöljer
Eva fåtöljer
Eva fåtöljer
Eva fåtöljer
Eva fåtöljer
Eva fåtöljer
Eva fåtöljer
Eva fåtöljer
Eva fåtöljer
Eva fåtöljer
Eva fåtöljer
Eva fåtöljer
Eva fåtöljer

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON, 1 par, fåtöljer, Eva, utan armstöd, stomme i formböjd bok, klädsel i sadelgjord, 1900-talets andra hälft, Firma Karl Mathsson, sitthöjd ca 35 cm

Slitage, ställvis hårt

666401

2019-08-18