Axel Ericson figurer

Axel Ericson figurer
Axel Ericson figurer
Axel Ericson figurer
Axel Ericson figurer
Axel Ericson figurer
Axel Ericson figurer
Axel Ericson figurer
Axel Ericson figurer
Axel Ericson figurer
Axel Ericson figurer
Axel Ericson figurer
Axel Ericson figurer

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL ERICSON, figurer, 4 st., trä, 1900-talets mitt, delvis polykromt bemålade, höjd ca 22-23 cm

Smärre slitage, avslag

666402

2019-08-05