Axel Fahlcrantz oljemålning

Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AXEL FAHLCRANTZ (1851-1925): Kustmotiv i solnedgång, signerad A. Fahlcrantz, olja på duk, ca 58x103 cm

Krackelyr förekommer

666408

2019-08-05