Mats Theselius
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIPENDIEPRIS, Ekorr-djävulen, Mats Theselius, grön glasyr, reliefdekor med motiv av ekorre i ek, "Årets skåp 1991 för Svenska Arkitektförbundet", signerad, daterad -91, numrerad 167/275, höjd ca 26 cm
666417
2019-08-05