Bokhylla jugend
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, jugend, tidigt 1900-tal, mahogny, utskuren dekor av träd, genombrutna sidor, fyra hyllplan, höjd ca 131, 79x40 cm
Bruksslitage, främst på andra hyllplanen, smärre blekning, repor samt avslag, fuktfläckar
666422
2019-08-06