Karl Teibler porträtt

Karl Teibler porträtt
Karl Teibler porträtt
Karl Teibler porträtt
Karl Teibler porträtt
Karl Teibler porträtt
Karl Teibler porträtt

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL TEIBLER (1821-1895): porträtt av ung dam med solhatt, akvarell, signerad samt daterad C Teibler -1865, mått ca 36x29

666427

2019-08-06