Myran stolar 6 st
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARNE JACOBSEN, (6) Myran / 3101, stolar, sittskal i laminerat trä med yta av svartlaserat askfaner, förkromade stålben, Fritz Hansen, 2006, sitthöjd ca 44 cm
Smärre slitage, repor och märken förekommer
666445
2019-08-21