Myran stolar 6 st

Myran stolar 6 st
Myran stolar 6 st
Myran stolar 6 st
Myran stolar 6 st
Myran stolar 6 st
Myran stolar 6 st
Myran stolar 6 st
Myran stolar 6 st
Myran stolar 6 st
Myran stolar 6 st
Myran stolar 6 st
Myran stolar 6 st

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARNE JACOBSEN, (6) Myran / 3101, stolar, sittskal i laminerat trä med yta av svartlaserat askfaner, förkromade stålben, Fritz Hansen, 2006, sitthöjd ca 44 cm

Smärre slitage, repor och märken förekommer

666445

2019-08-21