Rakbord

Rakbord
Rakbord
Rakbord
Rakbord
Rakbord
Rakbord
Rakbord
Rakbord

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RAKBORD, 1800-talets senare hälft, nyrenässans, mahogny, med två ljusarmar i mässing, två låsbara lådor undertill, vändbar spegel, trepassfot, höjd ca 160, diameter ca 44 cm

Smärre bruksslitage

666450

2019-08-06