Sybord
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
SYBORD, nyrokoko, fanérad med mahogny, 1900-talets första hälft, låsbar låda i sarg inredd med avskiljare, trepassfot, höjd ca 76, 60x39 cm
Bruksslitage, smärre repor samt fuktskada på skivan
666453
2019-08-06