Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

SYBORD, nyrokoko, fanérad med mahogny, 1900-talets första hälft, låsbar låda i sarg inredd med avskiljare, beslag av ben, trepassfot, höjd ca 76, 50x36 cm

Bruksslitage, slitage på faner, smärre repor/avslag

666456

2019-08-06