Sybord
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
800 SEK
SYBORD, nyrokoko, fanérad med mahogny, 1900-talets första hälft, låsbar låda i sarg inredd med avskiljare, beslag av ben, trepassfot, höjd ca 76, 50x36 cm
Bruksslitage, slitage på faner, smärre repor/avslag
666456
2019-08-06