Åke Holm väggplatta

Åke Holm väggplatta
Åke Holm väggplatta
Åke Holm väggplatta
Åke Holm väggplatta
Åke Holm väggplatta
Åke Holm väggplatta
Åke Holm väggplatta
Åke Holm väggplatta
Åke Holm väggplatta
Åke Holm väggplatta
Åke Holm väggplatta
Åke Holm väggplatta

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980), väggplatta, glaserat stengods, signerad Å Holm, ca 38x48 cm

bruksslitage samt naggar

666462

2019-08-06