Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Soldatläger 30-åriga kriget, olja på duk monterad på pannå, ca 21x31 cm
Rynkig fernissa
666465
2019-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här