Emmafåtölj 2st

Emmafåtölj 2st
Emmafåtölj 2st
Emmafåtölj 2st
Emmafåtölj 2st
Emmafåtölj 2st
Emmafåtölj 2st
Emmafåtölj 2st
Emmafåtölj 2st

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMMAFÅTÖLJ, 2st, tidigt 1900-tal, klädd i rött mönstrad sammet, ben i betsad ek, sitthöjd ca 40 cm

Slitage på tyg

666467

2019-08-06