Barpallar 1960-tal
2019-08-06
666498
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BARPALLAR, 4 st., mässingsfärgad stålstomme, klädsel i svart konstskinn, Observera en ring lös, märkta: D.S Stålmöbler, Malmö 1968, höjd 80 cm
Bruksslitage