Lage Lindell färglitografi

Lage Lindell färglitografi
Lage Lindell färglitografi
Lage Lindell färglitografi
Lage Lindell färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition, signerad L Lindell, numrerad 14/150, färglitografi, ca 28x41 cm

666499

2019-08-06