Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
HASSE HASSELGREN (1933-2002): Komposition, signerad och daterad Hasse Hasselgren -83, numrerad 191/300, färgetsning, dagermått ca 51x35 cm
Zustandsbeschreibung
666504
2019-08-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner