Karl Enock Ohlsson oljemålning
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KARL ENOCK OHLSSON (1889-1958): Landskap, signerad och daterad Karl Enock Ohlsson -39, olja på duk, ca 81x109 cm
Kuntoraportti
666505
Päivämäärä:
2019-08-06