Karl Enock Ohlsson oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KARL ENOCK OHLSSON (1889-1958): Landskap, signerad och daterad Karl Enock Ohlsson -39, olja på duk, ca 81x109 cm

Kuntoraportti

666505

Päivämäärä:

2019-08-06