Holländsk skola 1800-tal
Valmis
2019-08-06
666518
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
HOLLÄNDSK SKOLA (1800-tal): Värdshusscen, olja på pannå, ca 15x17,5 cm