Carl Malmsten sideboard
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Haga", sideboard, Art-Deco, Nordiska Kompaniet 1920-tal, björk med intarsiadekor, svärtat underrede samt listverk, höjd ca 89, 152x51 cm
Slitage, fläckar, ytmärken, repor, nyckel saknas
666526
2019-08-06