Gustav Ericsson Fischer oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUSTAV ERICSSON FISCHER (1864-1893): mansporträtt, olja på duk, signerad samt daterad 1874, mått ca 88x61 cm

Ställvis med smärre färgbortfall

666530

2019-08-07