Fåtöljer skinn & krom

Fåtöljer skinn & krom
Fåtöljer skinn & krom
Fåtöljer skinn & krom
Fåtöljer skinn & krom
Fåtöljer skinn & krom
Fåtöljer skinn & krom
Fåtöljer skinn & krom
Fåtöljer skinn & krom
Fåtöljer skinn & krom
Fåtöljer skinn & krom

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, stomme i förkromade stålrör, sits, rygg och armlän i kärnläder, 1900-talets andra hälft, höjd ca 75, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, vissa repor, fläckar

666534

2019-08-19