Bruno Mathsson Pernilla fåtölj och fotpall
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Pernilla", fåtölj med fotpall, stomme av böjträ i bok, klädsel i svart sadelgjord, med avtagbar nackkudde i svart skinn fäst med band i läder, brännmärkta Bruno Mathsson by Dux, sitthöjd ca 26-39 cm
Sadelgjordet är något slitet, slitage, märken, repor
666540
2019-08-09